RAE VALLA ETTEVÕTLUSPÄEV 6.10

LOE LÄHEMALT

Miks just Opel?

Ehk olete märganud uudiseid Opeli vahetunud maaletoojast, märtsis Tallinna külje all Peetris avatud uuest esindusest ning inimestest selle sees, aga me pole veel vastanud ühele olulisele küsimusele. Miks peaks uue sõiduki soovija esmalt just LänsiAuto keskust külastama? 

Selle vajakajäämise parandamise osas abistab meid uue keskuse suurklientide müügijuht Risto Ojassaar, kes on olnud seotud automüügiga ühel või teisel moel juba üle paarikümne aasta.

Seega, miks just Opel?

LOE LÄHEMALT

Eristuda sooviv margiesindus

Eesti värskeim autoesindus meelitab kliente hea asukoha, tähelepanu ja laoautode varuga. Aga enne, kui neid teese kaitsma asume, olgu meelde tuletatud, et kahe kuu eest avatud Opeli keskuse näol on tegu värske maaletooja esmase visiitkaardiga. Aadressil Veesaare 5, täitsa Peetris (!) paikneva keskuse haldajaks on Länsiauto OY, Soome päritolu pereettevõte, mis on põhjanaabrite juures müünud Opeleid juba enam kui neljakümmend aastat ja mis on selle kaubamärgi maaletoojaks teisteski Balti riikides.

LOE LÄHEMALT

Uus Opeli esindus väärib tähelepanu mitmel põhjusel

Kuidas kirjeldada uut autoesindust, ilma et heietus kohe imalaks ei muutuks? Ja mismoodi annaks vältida kulunud loosungeid, rääkides tuttuuest keskusest, milles isegi koristaja mopp pole jõudnud halliks tõmbuda? Ei tea, aga teeme proovi ja räägime paarist põhjusest, miks Tallinna veeres Peetris, aadressil Veesaare 5 asuv hoone väärib autoostjate täit tähelepanu.

LOE LÄHEMALT