Tule treener Kärt Pärteliga jooksma!

LänsiAuto kutsub liikuma - teisipäeviti kell 18.00 ja neljapäeviti kell 18.30 algusega LänsiAuto Tallinn eest (Veesaare tee 5, Peetri).

Oled Sa kunagi mõelnud, et sooviksid enda füüsilist ja vaimset vormi parandada just jooksmisega, aga ei tea kuidas ja millest täpsemalt alustada? Sulle meeldib idee jooksmisest, aga see on kuidagi hirmus raske sinu jaoks?

Või arvad, et Sulle ei meeldi jooksmine? Siiralt usume, et see tegelikult pole nii, vaid sa pole veel õppinud seda sinule meeldival viisil tegama.

Meie kehad oskavad tegelikult joosta, on alati osanud. Peadega on siiski teine lugu, me kipume asja lihtsalt liiga keeruliseks tegema.

Jooksmine on palju enamat kui lihtsalt treening. Nike jooksutreeneri Chris Bennetti tuntud ütlemine  “This is about running. This is not about running”  on väga kõnekas.

Jooksmine on midagi enamat kui tempo või läbitud kilomeetrid, jooksmine õpetab sinu enda elu kohta nii mõndagi.

LänsiAuto koostöös treener Kärt Pärteliga kutsuvad sind leidma seda jooksmisviisi, mis sulle päriselt meeldib ja seda sinu kodukandis Peetris.

Treeningud on mõeldud kõigile, kes soovivad teadlikult alustada või jätkata jooksmisega, lihtsalt hoolitseda enda vormi ja vaimse tervise eest.

Kes on Kärt Pärtel?

Personaaltreener, toitumisnõustaja ja vaimse tervise entusiast, kelle missiooniks on lisaks füüsilisele vormile parandada läbi treeningute ka inimeste vaimset vormi. Olles ka ise Peetri elanik, soovib Kärt pakkuda omakandi inimestele treeningvõimalusi võimalikult kodu lähedal.

Jooksnud on Kärt terve oma teadliku elu, kuid päriselt nakatus ta jooksupisikuga tõenäoliselt aastal 2015, mil läbis oma esimese 10km jooksudistantsi ja seda nägu naerul. Sealt edasi isu aina kasvas ning nüüdseks on jooksmisest kujunenud liikumisharjumus, mis hoiab lisaks füüsilisele vormile ka pea korras.

Alustame trennidega alates 20. septembrist!

Ootame sind igal teisipäeval kell 18.00 ja neljapäeval kell 18.30 LänsiAuto ees (Veesaare tee 5, Peetri), et joostes koos sügisest Peetrit nautida. Haara sõber, kaaslane ja/või naaber ka kaasa.

Treeningud on tasuta ja toimuvad iga ilmaga. Riietu ilmale vastavalt ning kihid on siin oluliseks märksõnaks.

Et teaksime Sinuga arvestada, palun pane end trennipäevadele kirja. 

 

Registreerimiseks täida vorm
Märgi kuupäevad siia, kui soovid registreerida mitmesse trenni korraga!