LänsiAuto

LänsiAuto on üks Soome suurimaid autokontserne, mis teenindab nii era- kui ka ärikliente üheksas erinevas asukohas Soomes. Meie teenuste valik on meie valdkonna kõige laiem. Pakume oma klientidele autode müügi, hoolduse, varuosade, liisingu ja autorendi teenuseid. Meie jaoks on oluline aidata oma klientidel leida liikumiseks sobivaim lahendus.

Teenindame oma kliente kogu nende elutsükli jooksul alates auto ostmisest kuni uuema vastu väljavahetamiseni. LänsiAutos töötab üle 500 automüügi, hoolduse, liisingu ja renditeenuste professionaali. LänsiAuto tegevjuht on Tommi Köninki ja Sami Laine juhatuse esimees. LänsiAuto visioon on olla mobiilsuse teerajaja.

Arendame pidevalt oma tegevusmudeleid ning investeerime personali koolitusse ja heaolusse. Tegutseme paindlikult ja agiilselt, et oma kliente paremini teenindada. Julgustame oma töötajaid saavutama ühiseid eesmärke ja tegema organisatsioonipiire ületavat koostööd.

2022. aasta märtsis avasime Tallinna kesklinna lähedal, lennujaama külje all Peetris kaasaegseima Opeli müügisalongi ja täisteeninduse LänsiAuto Tallinn. LänsiAuto Tallinn esindus on ühtlasi esimene tehase uuenenud visuaalsele identideedile vastav Opeli esindus. Samuti esimene LänsiAuto esindus väljaspool Soomet.